Telefon Numaramız
0850 304 90 04

ECHA’dan haberler – Aralık 2019

Anasayfa » ECHA’dan haberler – Aralık 2019

Reach; yetkilendirme için ortak bir uygulama geliştirdi. “Geliştirilmiş REACH-IT işlevselliği” adını verdiği bu uygulama detayları aşağıdadır.

Reach; Uygulamanın tüm adımlarını kapsayan yetkilendirme için ortak uygulamalar hakkında REACH-IT’de yeni bir işlevsellik başlattı. Bu işlevsellik kullanıcı dostu olma özelliğini geliştiriyor ve kendi uygulamalarında arama ve görselleştirme sağlıyor. Yetkilendirme için ortak başvurunun nasıl yapılacağı hakkında ayrıntılı talimatlar Reach Tüzüğünün web sitesinde bulunmaktadır.

Fransız Gıda, Çevre ve İş Sağlığı ve Güvenliği Ajansı (ANSES), bebekler ve çocuklar için tek kullanımlık bebek bezlerinde PAH, furan, dioksin, PCB ve formaldehit kısıtlaması önerme niyetini açıkladı. Teklifin hazırlanmasını desteklemek için, 01 Ocak – 31 Mart 2020 tarihleri ​​arasında yorum ve kanıt çağrısı yaptı.   ANSES’in soruşturmasının kapsamını netleştirmek ve 30 Ocak 2020’de delil çağrısı ile ilgili sorularınıza cevap vermek için bir bilgilendirme toplantısı düzenleyeceklerini belirtti.